UČEBNICE DLE OBORŮ

Průvodce výukou dle RVP
Interaktivní učebnice
Datové balíčky
Interaktivní učebnice
Jazyk a jazyková komunikace
Angličtina
Český jazyk - 1. stupeň
Český jazyk - 2. stupeň
Umím češtinu?
Matematika a její aplikace
Matematika - 1. stupeň
Matematika - 2. stupeň
Matematický klokan
Člověk a jeho svět
Člověk a jeho svět
Prvouka
Přírodověda
Vlastivěda
Člověk a společnost
Dějepis
Člověk a příroda
Fyzika
Chemie
Přírodopis
Zeměpis
Ostatní
Doprodej
Pomůcky pro výuku
Obaly
Učebnice > Zeměpis > Zeměpis 4 s komentářem pro učitele

Zeměpis 4 s komentářem pro učiteleprof. RNDr. Vít Voženílek, CSc., doc. RNDr. Zdeněk Szczyrba, Ph.D.

Zeměpis Zeměpis 4 s komentářem pro učitele  8. ročník (kat. č.: 8120)

formát: 200 x 260 mm
rozsah: 112 stran
váha: 264 g
V4 – měkký obal, vazba šitá lepená
Schvalovací doložka MŠMT:
MSMT-23099-2015

vydání: 2.
ISBN: 978-80-7230-116-4

cena bez DPH: 170.00 Kč
cena vč. DPH: 187.00 Kč

Vaše cena vč. DPH: 168.30 Kč
(sleva 10 % pro školy a jednotlivce při objednávce přes internet)

ks 
Zeměpis 4 - Pracovní sešitZeměpis 4 - Pracovní sešit

Řada Zeměpis I–VCelá řada učebnic Zeměpisu prošla kompletní textovou a grafickou revizí tak, aby informace v nich obsažené odpovídaly současnosti.

Tato moderní ediční řada učebnicpracovních sešitů zachycuje nejnovější změny, poznatky a statistické údaje týkající se Země. Její tvorba byla velkou měrou ovlivněna četnými náměty, názory i požadavky učitelů základních škol a víceletých gymnázií a prověřena mnohaletými zkušenostmi s jejich užíváním.

Podobně jako matematika nebo fyzika jsou učebnice vydávány ve dvou verzích, ve verzi učitelské (s komentářem pro učitele) a ve verzi žákovské (bez komentáře). Barevně odlišené poznámky v učitelské verzi rozšiřují rámec výuky o nové podněty z různých oblastí vztahujících se ke geografické tematice. Tvoří je metodické poznámky, náměty na zapojení regionálních prvků do výuky, odpovědi na kontrolní otázky, vysvětlivky, zajímavosti, tipy, rady, odkazy na odbornou literaturu a na mezipředmětové a meziročníkové vztahy. Učebnice a pracovní sešity jsou svým pojetím výborným pomocníkem nejen pro učitele, ale také pro rodiče žáků.

Jednotlivé kapitoly učebnice jsou moderně strukturované do několika oddílů — název kapitoly, krátký motivační text, Co již víme, Nová látka, Zapamatujte si a Kontrolní otázky a úkoly. Fyzický zeměpis (Zeměpis 1) je probírán v návaznosti na vlastivědu a přírodovědu a na mezipředmětové vztahy s dějepisem, přírodopisem a matematikou. Buduje tím nutné základy porozumění pro učivo o světadílech a České republice (Zeměpis 2—4). Závěrečný díl se pokouší přístupnou a populární cestou přiblížit politicko-hospodářské problémy lidstva na počátku 21. století (Zeměpis 5).

Součástí zeměpisné řady učebnic je velké množství kvalitních fotografií (mj. od tvůrců vzdělávacího projektu Svět kolem nás), ilustracídalších grafických prvků, které činí z čtení učebnice atraktivní zážitek.
Hledat:  
* Chcete si učebnice prostudovat ještě před tím, než je objednáte pro žáky? Zapůjčíme Vám je bezplatně na dobu tří týdnů a Vy se rozhodnete, zda si je necháte, nebo je vrátíte.
SOUVISEJÍCÍ TITULY:
Zeměpis 4 - Pracovní sešit

Zeměpis 4 - Pracovní sešitPracovní sešit k Zeměpisu 4 je zaměřený na schopnost aplikovat a využít znalosti geografického popisu České republiky a její krajiny, poznatků o hospodářsko-politickém uspořádání Česka, na práci s mapou, analýzu grafů atd. Umožňuje ...>>
Zeměpis 4 – Česká republika

Zeměpis 4 – Česká republikaČeská republika je žákům ve čtvrtém dílu tematické řady zeměpisu představena prostřednictvím živých pohledů do hospodářské, sociální, přírodní a kulturní sféry jednotlivých krajů. Důraz je kladen na specifické kulturní i příro...>>


Obchodní podmínky
reklamační řád
jak nakupovat
O NÁS     KONTAKT FAQ SLUŽBY PEDAGOGŮM DISTRIBUCE/CENÍK GDPR
INTERAKTIVNÍ UČEBNICE AKTUALIZOVANÉ UČEBNICE VÝSLEDKY PŘIPRAVUJEME DOPRODEJ
UČEBNICE DLE ROČNÍKU 1. 2. 3. 4. 5. 6. (PRIMA) 7. (SEKUNDA) 8. (TERCIE) 9. (KVARTA)